Сьогодні Вівторок, 17 лютого, 2015 р.
   

Графік прийому громадян

Гребінківський район

Затверджено рішенням третьої сесії

районної ради 6-го скликання

від 25 лютого 2011 року

Г Р А Ф І К

прийому громадян депутатами Гребінківської районної ради 6-го скликання

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце проведення прийому

День проведення прийому

Час проведення прийому

1.

Білова-Хандогій Ірина Федорівна

Кабінет лікаря-педіатра дитячої консультація залізничної лікарні

Останній четвер місяця

з 15.00 до 17.00

2.

Бондаренко Неля Володимирівна

Кабінет директора Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,

Кожна середа місяця

з 10.00 до 11.00

3.

Боклан Алла Миколаївна

Приміщення Стукалівської сільської ради

Остання п”ятниця місяця

з 13.00 до 15.00

4.

Вихор Анатолій Віталійович

Кабінет голови райдержадміністрації

Перший та третій вівторок місяця

з 09.00 до 17.00

Приміщення Майорщинської сільської ради

Останній четвер місяця

з 09.00 до 11.00

5.

Волошин Валерій Андрійович

Кабінет заступника голови районної ради

Кожен вівторок місяця

з 09.00 до 17.00

Приміщення Сербинівської сільської ради

Кожен четвер місяця

з 09.00 до 12.00

6.

Головченко Анатолій Миколайович

Кабінет начальника 18-ої дистанція колії

Кожен четвер місяця

з 17.00 до 18.00

7.

Думнич Михайло Михайлович

Приміщення Григорівської сільської ради

Друга середа місяця

з 14.00 до 15.00

8.

Дяченко Микола Іванович

Кабінет директора Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Перша п”ятниця місяця

з 09.00 до 11.00

9.

Запорожець Юрій Валерійович

Кабінет директора Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Друга п”ятниця місяця

з 09.00 до 13.00

10.

Зінченко Валерій Миколайович

Кабінет голови районної ради

Кожна середа місяця

з 09.00 до 17.00

Приміщення Мар”янівської сільської ради

Третій четвер місяця

з 09.00 до 11.00

11.

Іванюта Сергій Іванович

Контора СФГ „Україна”

Кожна середа місяця місяця

з 10.00 до 12.00

12.

Коваленко Григорій Петрович

Приміщення Слободо-Петрівської сільської ради

Друга та четверта середа місяця

з 09.00 до 11.00

13.

Козін Олександр Іванович

Кабінет начальника управління агропромислового розвитку

Перший та третій вівторок місяця

з 10.00 до 12.00

14.

Кокозій Сергій Михайлович

Приміщення Короваївської сільської ради

Перший та третій вівторок місяця

з 09.00 до 12.00

15.

Колеснік Василь Миколайович

Кабінет заступника голови райдержадміністрації

Останній четвер місяця

з 10.00 до 11.00

16.

Кривошея Віктор Іванович

Кабінет головного лікаря районної центральної лікарні

Другий четвер місяця

з 14.00 до 16.00

17.

Круглян Ігор Михайлович

Кабінет ординаторської хірургічного відділення залізничної лікарні

Друга та четверта п”ятниця місяця

з 14.00 до 16.00

18.

Кулікова Тамара Віталіївна

Кабінет директора Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Кожний понеділок місяця

з 14.00 до 16.00

19.

Лисенко Микола Андрійович

Кабінет директора Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Перший четвер місяця

з 14.00 до 15.00

20.

Литвиненко Юрій Іванович

Приміщення Березівської сільської ради

Остання п”ятниця місяця

з 10.00 до 12.00

21.

Малука Тетяна Петрівна

Приміщення Григорівської сільської ради

Другий вівторок місяця

з 10.00 до 12.00

22.

Онищенко Володимир Іванович

Приміщення штабу районної організації Партії регіонів, м.Гребінка, вул.Першотравнева, 67

Другий вівторок місяця

з 10.00 до 12.00

23.

Орлов Сергій Юрійович

Кабінет УЗД залізничної лікарні

Перший понеділок місяця

з 12.00 до 13.00

24.

Осінна Наталія Іванівна

Приміщення Тополівської сільської ради

Другий вівторок місяця

з 11.00 до 12.00

25.

Осташко Валерій Іванович

Кабінет голови СТОВ „Ульяновське”

Перший вівторок місяця

з 08.00 до 10.00

26.

Пісня Василь Олексійович

Кабінет першого заступника голови райдержадміністрації

Кожна середа місяця

з 09.00 до 12.00

27.

Пилипенко Олексій Петрович

Приміщення Рудківської сільської ради

Перший вівторок місяця

з 09.00 до 11.00

28.

Плис Григорій Іванович

Кабінет голови СТОВ „Україна”

Перший вівторок місяця

з 08.00 до 10.00

29.

Роспопов Віталій Васильович

Кабінет директора районного територіального центру

Кожної середи місяця

з 08.00 до 12.00

Приміщення Олександрівської сільської ради

Останій четвер місяця

з 10.00 до 12.00

30.

Селезень Віктор Іванович

Кабінет №17 поліклініки районної центральної лікарні

Перший вівторок місяця

з 16.00 до 17.00

31.

Терещенко Володимир Васильович

Приміщення Кулажинської сільської ради

Перший понеділок місяця

з 09.00 до 11.00

32.

Трипуз Олександр Олександрович

Кабінет директора Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Перший вівторок місяця

з 09.00 до 12.00

33.

Фундовий Леонід Геннадійович

Приміщення райкому КПУ, м.Гребінка, вул.50 років Жовтня, 39

Третій вівторок місяця

з 08.00 до 12.00

34.

Яременко Володимир Ростиславович

Кабінет начальника пасажирського вагонного депо

Кожної п”ятниці місяця

з 11.00 до 12.00





З Днем народження!!!




Шановні відвідувачі сайту! Ваші запитання та пропозиції заносьте в гостеву книгу. В розділі контакти наші телефони та електронна адреса.
Ulti Clocks content
Адреса: 37400, Полтавська обл.,
Гребінківський р-н, м. Гребінка,
провулок   Димитрова, 1
Голова РР: Зінченко Валерій Миколайович
Телефон: +380(5359)91062
Факс: +380(5359)91191

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Опитування

Вас цікавить

Курс валют


курс валют 16.02.2015
10 російських рублів 4.0024 0.0813
100 ЄВРО 2964.7383 28.688
100 доларів США 2604.9893 13.137

Статистика

sape