Сьогодні Неділя, 28 серпня, 2016 р.
   

Районна рада

До відома депутатів районної ради

Новини - Районна рада


Депутату районної ради

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

05 серпня 2016 року скликається шоста сесії районної ради 7-го скликання. Початок роботи сесії о 10.00 годині в адмінприміщенні районної ради (м. Гребінка, пров. Димитрова, 1).

На розгляд сесії виносяться такі питання :

 1. Про порушення клопотання щодо перейменування Ульяновської сільської ради Гребінківського району Полтавської області.
 2. Про внесення змін та доповнень до районної програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення на 2014-2017 роки.
 3. Про затвердження контингенту учнів Гребінківської музичної школи на 2016-2017 навчальний рік.
 4. Про районну програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Гребінківського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
 5. Про внесення змін до районної програми соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік.
 6. Про внесення змін та доповнень до районної Програми соціального захисту населення Гребінківщини ”Турбота” на 2015-2020 роки.
 7. Про продовження терміну дії трудового контракту з керівником установи, що належить до спільної власності територіальних громад Гребінківського району.
 8. Про районну програму сприяння управлінню Державної казначейської служби України у Гребінківському районі Полтавської області у покращенні умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2016 рік.
 9. Про внесення змін до спільної Програми підтримки та розвитку комунального підприємства „Центр надання послуг та консультацій” Гребінківської районної ради на 2016 рік.
 10. Про затвердження Програми приватизації нерухомого майна комунальної власності територіальної громади району та Переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2016-2017 р.р.
 11. Про затвердження розподілу територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району на 2016-2017 навчальний рік.
 12. Про зміну режиму роботи дошкільного навчального закладу „Дзвіночок” с. Короваї Гребінківського району.
 13. Про перейменування Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області у Почаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області.
 14. Про затвердження статутів позашкільних та дошкільних навчальних закладів району в новій редакції.
 15. Про затвердження Статутів загальноосвітніх навчальних закладів району в новій редакції.
 16. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підтримки сім’ї, молоді, жінок та дітей в Гребінківському районі на 2016 рік.
 17. Про надання дозволу Стукалівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради на продаж майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад району.
 18. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІІ квартал 2016 року.
 19. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 20. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
 21. Про надання дозволу КЗ «Гребінківському Центру ПМСД на реконструкцію (переобладнання) колишніх боксів для інфекційних хворих в службове житло.
 22. Про надання матеріальних допомог.

Реєстрація проводиться з 9.30 до 9.55 год.

В разі неможливості брати участь в роботі сесії обов’язково повідомити за тел.9-10-62, 9-11-91, 9-13-04.

Голова районної ради

В.М.Зінченко

 

Лубенська ОДПІ повідомляє.

Новини - Районна рада

Лубенська об”єднана державна податкова інспекція повідомляє.

З 1 ЧЕРВНЯ ЦЕНТРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ЛУБЕНСЬКОЇ ОДПІ ЗМІНЮЮТЬ РЕЖИМ РОБОТИ

З 1 червня 2016 року в роботі всіх Центрів обслуговування платників Лубенської ОДПІ, в т.ч. Гребінківського, Оржицького, Пирятинського, Семенівського, Хорольського та Чорнухинського відділень встановлено новий режим роботи, а саме:

 • з понеділка по четвер – з 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв.;
 • у п’ятницю – з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.;
 • у суботу – з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.;
 • обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв.

Відділ організації роботи Лубенської ОДПІ

До уваги продавців алкогольних напоїв та тютюнових виробів!

У зв’язку із численними зверненнями, ДФС України повідомляє, що відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» всі суб’єкти господарювання, які мають ліцензії, а це виробники, підприємства оптової та роздрібної торгівлі, подають до органів ДФС за основним місцем обліку суб’єкта господарювання, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіти про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Форми таких звітів затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 березня 2016 року за №340/28470, який розроблено на виконання частини третьої статті 16 Закону №481.

Отже, підставою для скасування вимоги подання звітів про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів може бути лише внесення відповідних змін у Закон № 481.

Першим звітним періодом для подання звітів за формами, затвердженими Наказом №49, був квітень 2016 року. В зв’язку із тим, що останній день строку для подання звіту за квітень 2016 припадав на святковий день – 9 травня, подання звіту переносилося на 10 травня 2016 року.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що граничний строк (останній день) подання звітів за травень 2016 року –9 червня 2016 року!

Відповідно до порядків подання та заповнення звітів, затверджених Наказом №49, суб’єкти господарювання незалежно від форм власності подають звіт за основним місцем обліку в електронній формі.

Для забезпечення подання звітів в електронній формі з використанням ЕЦП, що надаються безкоштовно суб’єктам господарювання АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, на офіційному веб-порталі ДФС розміщено безкоштовне спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/).

Також, звертаємо увагу, що подання після граничного строку уточнюючих звітів не передбачено, оскільки звітність розроблена з метою державного контролю за регулюванням виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України і не відноситься до податкової. Відповідно, на подання зазначеної звітності не розповсюджуються норми п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу України щодо надсилання уточнюючого розрахунку до податкової звітності.

Разом з тим, у разі виявлення суб’єктом господарювання помилки у звітній інформації і направленні нових звітів з уточненими даними у граничні строки подання звітності, інформаційні системи приймання звітності ДФС забезпечать обробку таких нових звітів.

Відділ організації роботи Лубенської ОДПІ

за матеріалами офіційного порталу ДФС України

http://sfs.gov.ua

Внесення змін до ліцензії на роздрібну торгівлю підакцизними товарами у зв’язку з перейменуванням вулиць

Лубенська ОДПІ повідомляє, що у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (найменування юридичної особи або прізвища фізичної особи, місцезнаходження або місця проживання, адреси місця торгівлі у зв’язку з перейменуванням населеного пункту, вулиці тощо), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання видає суб’єкту господарювання ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін.

Для цього платнику необхідно подати заяву (довільної форми) та документи, що підтверджують зміну відомостей (зокрема, в разі перейменування вулиці чи населеного пункту – копію відповідного рішення органу місцевого самоврядування).

В разі виникнення питань звертайтеся до Центру обслуговування платників Лубенської ОДПІ або телефонуйте за номером 05361(70381).

Відділ організації роботи Лубенської ОДПІ

«Електронний кабінет платника» : знайомий сервіс з новими можливостями

З часу створення такого актуального сервісу, як Електронний кабінет платника, перелік його функцій постійно доповнюється новими, а сам процес дистанційної взаємодії з органами Державної фіскальної служби вдосконалюється.

У рамках адміністрування податку на додану вартість в електронному сервісі «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) платники мають можливість:

- отримати в режимі он-лайн дані реєстру платників ПДВ;

- надіслати в електронному вигляді заявку на реєстрацію платником податку на додану вартість, запит для отримання витягу з реєстру платників ПДВ;

- переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом;

- зареєструвати податкові накладні та/або розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- користуватись сервісами системи «Електронного адміністрування ПДВ» (переглянути проведені операції в системі СЕ ПДВ та отримати інформацію про рух коштів на електронному рахунку).

Переглянути відеоінструкцію з користування ЕКП можна на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням http://sfs.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-materi/2964.html.

Відділ організації роботи Лубенської ОДПІ


   

Декларації про майно, доходи і забов"язання фінансового характеру за 2015 р.

Новини - Районна рада

Відповідно до вимог статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" посадові особи місцевого самоврядування оприлюднюють декларацію про майно, доходи і забов"язання фінансового характеру за 2015 р.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу голови Гребінківської районної ради Зінченка Валерія Миколайовича за 2015 рік становила 120316 грн., членів його сім’ї – 62274 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 1900 кв.м., ½ квартири площею 34 кв.м., садовим (дачним) будинком площею 46 кв.м. Члени сім”ї володіють квартирою площею 60,58 кв.м. Сума коштів на рахунках у банках – 326 грн., вкладених у звітному році – 326 грн. Погашено основної суми позики (кредиту) 8102 грн., погашено суми процентів за позикою 11 грн. Витрати на добровільне страхування склали 210 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу заступника голови Гребінківської районної ради Волошина Валерія Андрійовича за 2015 рік становила 122860 грн., членів його сім’ї – 55613 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м., будинком площею 70,5 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ-21074, 2003 року випуску (1568 куб.см.), „Богдан” 211040, 2011 року випуску (1596 куб.см.). Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м., квартирою площею 49,7 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Березівської сільської ради Сергієнко Алли Володимирівни за 2015 рік становила 76738 грн., членів її сім’ї – 33348 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 98425 кв.м., будинком площею 54 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ 111930, 2007 року випуску. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 92425 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ 2107, 1987 року випуску.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Березівської сільської ради Сотченко Олени Володимирівни за 2015 рік становила 65171 грн., членів її сім’ї – 963775 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 22500 кв.м., квартирою 104 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 3179075 кв.м., легковим автомобілем Opel Vivaro, 2004 року випуску (1900 куб.см.). трактором ЮМЗ 6А, 1986 року випуску, трактором „Беларусь”, 2012 року випуску. Погашенно основної суми позики Сотченко О.В. –12905 грн., погашенно суми процентів за позикою – 1200 грн. Утримання зазначенного у розділах ІІІ – V майна членів сім”ї складає 466798 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Григорівської сільської ради Галахова Костянтина Миколайовича за 2015 рік становила 231563 грн., членів його сім’ї – 18005 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 7620 кв.м., будинком площею 68,4 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ 21093, 1992 року випуску. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 1970,6 кв.м. Погашенно основної суми позики Галаховим К.М –12016 грн.,членів сім”ї – 1310 грн., погашенно суми процентів за позикою – 5918 грн., членів сім”ї – 928 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Григорівської сільської ради Ключнік Жанни Віталіївни за 2015 рік становила 38818 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 3765 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Короваївської сільської ради Кокозія Сергія Михайловича за 2015 рік становила 63952 грн., членів його сім’ї – 18863 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 47000 кв.м., будинком площею 81,5 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ-21093, 2006 року випуску (1500 куб.см.), мотоциклом „Днепр-11”, 1982 року випуску. Сума коштів на рахунках у банках Кокозія С.М. –107 грн., погашено основної суми позики (кредиту) 5196 грн. та процентів за позикою 2499 грн. Членами сім”ї погашено основної суми позики (кредиту) 5635 грн. та процентів за позикою 967 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Короваївської сільської ради Буряк Тамари Василівни за 2015 рік становила 81559 грн., членів її сім’ї – 32577 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 49700 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 43899 кв.м., житловим будинком 68 кв.м. Сума коштів на рахунках у банках Буряк Т.В. –3173 грн., членів сім”ї – 1028 грн. Членами сім”ї погашено основної суми позики (кредиту) 3398 грн. та процентів за позикою 760 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Кулажинської сільської ради Безуглої Людмили Василівни за 2015 рік становила 116918 грн., членів сім”ї – 58939 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 158559 кв.м., будинком площею 80,4 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою 90858 кв.м. Погашено основної суми позики (кредиту) Безуглої Л.В – 24505,02 грн. та процентів за позикою 2696,80 грн. Членами сім”ї погашено основної суми позики (кредиту) 20776,92 грн. та процентів за позикою 1683,88 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Кулажинської сільської ради Кравцової Оксани Василівни за 2015 рік становила 39071 грн., членів сім”ї – 92981 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 20000,68 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 91700 кв.м., житловим будинком 90,7 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ 2108, 1993 року випуску (1350 куб.см.), ВАЗ 2103, 1978 року випуску (1300 куб.см.).

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Майорщинської сільської ради Козака Юрія Васильвича за 2015 рік становила 85760 грн., членів його сім’ї – 44031 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 51500 кв.м., будинком площею 82 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ-2101, 1973 року випуску (1200 куб.см.)., сума коштів у банках 166 грн., погашено основної суми позики (кредиту) 7532 грн. та процентів за позикою 3920 грн., витрати на добровільне страхування 300 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м., погашено основної суми позики (кредиту) 5248 грн. та процентів за позикою 2178 грн., витрати на добровільне страхування 300 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Майорщинської сільської ради Чигрин Ірини Миколаївни за 2015 рік становила 61592 грн., членів її сім’ї – 69958 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 10000 кв.м., будинком площею 36 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 40560 кв.м. квартирою площею 96 кв.м., легковим автомобілем ЗАЗ-110307, 2006 року випуску (1119 куб.см.)., погашено основної суми позики (кредиту) 5999 грн. та процентів за позикою 2784 грн., витрати на добровільне страхування 120 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Мар”янівської сільської ради Малярика Івана Петровича за 2015 рік становила 73641 грн., членів його сім’ї – 44516 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м., будинком площею 97,4 кв.м. Сума коштів на рахунках у банках Малярика І.П. – 26206 грн., вкладених у звітному році – 24162 грн., погашено основної суми позики – 216 грн. витрати на добровільне страхування 120 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м.,

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Мар”янівської сільської ради Власенко Надії Іванівни за 2015 рік становила 58755 грн., членів її сім’ї – 48777 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 42504 кв.м., будинком площею 64 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Наталівської сільської ради Худолія Бориса Петровича за 2015 рік становила 70718 грн., членів його сім’ї –46512 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 88600 кв.м., будинком площею 81 кв.м.,будинком площею 40 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ-21112, 2008 року випуску (1600 куб.см.), автомобілем ГАЗ-52, 1986 року випуску. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Наталівської сільської ради Галян Валентини Олексіївни за 2015 рік становила 54401 грн., членів її сім’ї – 32660 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 97900 кв.м., будинком площею 69 кв.м., сума коштів на рахунках у банках – 12911 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Овсюківської сільської ради Блищик Людмили Іванівни за 2015 рік становила 70349 грн., членів її сім’ї – 62576 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 48800 кв.м., будинком площею 63 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 39500 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Овсюківської сільської ради Плис Галини Миколаївни за 2015 рік становила 51827 грн., членів її сім’ї – 31328 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 39157 кв.м. легковим автомобілем GEELY MK, 2014 року випуску (1498 куб.см.). Сума коштів на рахунках у банках – 25 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 87900 кв.м., будинком площею 100 кв.м., легковим автомобілем CHEVROLET LACETTI, 2006 року випуску (1799 куб.см.)

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Олександрівської сільської ради Кошеля Валерія Дмитровича за 2015 рік становила 56487 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 10300 кв.м., квартирою площею 47,2 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ-21051, 1990 року випуску (1200 куб.см.)., причіп бортовий, 2007 року випуску, мотоцикл ІЖ Планета, 1996 року випуску.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Олександрівської сільської ради Тур Ірини Іванівни за 2015 рік становила 47517 грн., членів її сім’ї – 64197 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 8700 кв.м., будинком площею 72 кв.м.,легковим автомобілем ВАЗ-2115, 2012 року випуску (1600 куб.см.), вантажним автомобілем САЗ-3507, 1991 року випуску (4250 куб.см.).

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Рудківської сільської ради Даценка Василя Антоновича за 2015 рік становила 50734 грн., членів його сім’ї – 17519 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 48600 кв.м., будинком площею 60 кв.м., гаражем площею 27,5 кв.м., іншим нерухомим майном – 77 кв.м., легковим автомобілем SKODA OCTAVIA, 2008 року випуску (1986 куб.см.), автомобілем ВАЗ-21099, 1992 року випуску (1500 куб.см). Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 10000 кв.м., будинком площею 60 кв.м., гаражем площею 27,5 кв.м., іншим нерухомим майном – 77,5 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Рудківської сільської ради Жили Олени Василівни за 2015 рік становила 38453 грн., членів її сім’ї – 3268 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 23000 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 4000 кв.м., будинком площею 14,028 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Сербинівської сільської ради Сергієнко Володимира Миколайовича за 2015 рік становила 80514 грн., членів сім”ї – 386 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 64900 кв.м., будинком площею 75 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ-21093, 2004 року випуску (1500 куб.см.).Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 10700 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Сербинівської сільської ради Левченко Людмили Миколаївни за 2015 рік становила 70562 грн., членів її сім’ї – 557869 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 135904 кв.м., будинком площею 69 кв.м., легковим автомобілем ЗАЗ-110206, 1998 року випуску (1091 куб.см.)., автомобілійний причіп, 2005 року випуску. Сума коштів на рахунках у банках Левченко Л.М. –3704 грн., членів її сім”ї – 9545 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Слободо-Петрівської сільської ради Зінченка Андрія Васильовича за 2015 рік становила  84928 грн., члени сім”ї – 92245 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 18151 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 59600 кв.м., житловим будинком 57 кв.м. Сума коштів на рахунках у банках Зінченка А.В. – 109 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Слободо-Петрівської сільської ради Єфременко Світлани Терентіївни за 2015 рік становила 89795 грн., членів її сім”ї – 25555 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 20000 кв.м., ½ квартири площею 61,5 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 55500 кв.м., будинком площею 58 кв.м., ½ квартири площею 61,5 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Стукалівської сільської ради Бичового Володимира Павловича за 2015 рік становила 61783 грн., членів його сім’ї – 30824 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 112300 кв.м., будинком площею 54 кв.м., погашено основної суми позики (кредиту) 9759 грн. та процентів за позикою 1790 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 56600 кв.м.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Стукалівської сільської ради Нетеси Валентини Тимофіївни за 2015 рік становила 68806 грн., членів її сім’ї – 21955 грн., погашено основної суми позики (кредиту) 5697 грн. та процентів за позикою 4270 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 56552 кв.м. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 63400 кв.м., будинком площею 66,7 кв.м., погашено основної суми позики (кредиту) 8885 грн., та процентів за позикою 3872 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Тарасівської сільської ради Савченка Сергія Миколайовича за 2015 рік становила 30340 грн., членів його сім”ї – 50225 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 90430 кв.м., будинком площею – 88,1 кв.м., квартирою – 83 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ-1102, 1994 року випуску (1091 куб.см.).

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Тарасівської сільської ради Приходько Світлани Вікторівни за 2015 рік становила 43519 грн., членів її сім”ї – 83712 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 3900 кв.м., будинком площею – 78,9 кв.м., погашено основної суми позики (кредиту) 6943 грн. та процентів за позикою 741 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Тополівської сільської ради Лученка Володимира Олексійовича за 2015 рік становила 52544 грн., членів сім”ї 36436 грн. Володіє легковим автомобілем ВАЗ 211540, 1596 куб.см., 2010 року випуску.Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 51700 кв.м., житловим будинком 54 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ 2106, 1999 року випуску (1500 куб.см.). Погашено основної суми позики (кредиту) Лученком В.О. 1473 грн. та процентів за позикою 49 грн. Погашено основної суми позики (кредиту) членами сім”ї 347 грн. Доходи отримані з джерел за межами України членами сім”ї та перераховані у гривні – 10509,12 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Тополівської сільської ради Юрковської Любові Михайлівни за 2015 рік становила : 73151грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 69300 кв.м., квартирою площею 33,975 кв.м., погашено процентів за позикою 187,97 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу сільського голови Ульяновської ради Кальченка Сергія Івановича за 2015 рік становила104546 грн., членів його сім’ї – 174562 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 44540 кв.м., будинком площею 90 кв.м., гаражем площею 20 кв.м., іншим нерухомим майном – 92 кв.м., легковим автомобілем „Москвич-412”, 1975 року випуску (1500 куб.см.). Члени сім”ї володіють легковим автомобілем ВАЗ 2101, 1980 року випуску (1200 куб.см). Сума коштів на рахунках у банках Кальченка С.І. –1659 грн., членів сім”ї – 16683 грн., номінільна вартість цінних паперів 12 грн., членів сім”ї – 24 грн., погашено основної суми позики (кредиту) 19902 грн., членів сім”ї – 11070 грн. та погашено суми процентів за позикою – 339 грн., витрати на добровільне страхування – 120 грн.

Відповідно до декларації, загальна сума сукупного доходу секретаря Ульяновської ради Таран Володимира Миколайовича за 2015 рік становила 68834 грн., членів його сім’ї – 24037 грн. Володіє земельною ділянкою загальною площею 6800 кв.м., будинком площею 120,3 кв.м., гаражем площею 30 кв.м., іншим нерухомим майном – 91,1 кв.м., легковим автомобілем ВАЗ-21053, 1992 року випуску (1451 куб.см.). Сума коштів на рахунках у банках Тарана В.М. – 10 грн. Члени сім”ї володіють земельною ділянкою загальною площею 33145 кв.м.


   

До уваги депутатів Гребінківської районної ради

Новини - Районна рада


Шановні депутати

Гребінківської районної ради VI та VII скликань !

Відповідно до ст. 12 Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції“ особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов"язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

Інформуємо Вас, що депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем їх основної роботи. Декларації зберігаються в особових справах суб’єктів декларування.
Якщо депутати є самозайняті особи (фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, пенсіонери,тимчасово непрацюючі або безробітні), то вони також повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до виконавчого апарату Гребінківської районної ради.

Депутати Гребінківської районної ради шостого скликання, як суб'єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов'язану з виконанням функцій місцевого самоврядування, зобов'язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) Декларацію за минулий рік, а депутати, які є самозайнятими особами, безробітними або пенсіонерами, подають Декларації до виконавчого апарату Гребінківської районної ради.

Враховуючи вищевикладене, просимо до 1 квітня 2016 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, відповідно до вищенаведених роз’яснень. Останній термін подання декларації 31.03.2016.

Звертаємо увагу на те, що неподання або несвоєчасне подання Декларації, подання завідомо недостовірних відомостей чи включення до Декларації перекручених даних тягне за собою відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції».

Зразок бланка декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.

   

Сторінка 1 з 2

Вітаємо з Днем народження!!!
Хай кожен день ясніє небом чистим,
Світанки сяють, скупані в росі,
У серці радість розквита іскриста,
І мрії хай збуваються усі.
Хай молодість ще довго квітне,
Усмішка сяє на устах,
І лиш хороше, радісне, привітне,
В житті перетинає шлях!

Шановні відвідувачі сайту! Ваші запитання та пропозиції заносьте в гостеву книгу. В розділі контакти наші телефони та електронна адреса.
Ulti Clocks content
Адреса: 37400, Полтавська обл.,
Гребінківський р-н, м. Гребінка,
провулок   Олексія Припутня, 1
Голова РР: Зінченко Валерій Миколайович
Телефон: +380(5359)91062
Факс: +380(5359)91191

 • 1
 • 2


Гребінка 

Новини в Україні

Курс валют


курс валют 29.08.2016
10 російських рублів 3.9300 0.03
100 ЄВРО 2872.4421 12.7737
100 доларів США 2544.2357 11.3142

Статистика

sape